Для кожної дитини день народження – це велика подія, яку вона чекає цілий рік. У цьому віці діти добре знають, якого числа й місяця вони народилися, і відраховують день за днем до свого дня народження, з нетерпінням чекаючи, коли він настане.
24 листопада в ХАГ «ОАЗИС НАДІЇ» відбулася розвага для вихованців та працівників «День осіннього іменинника».
Метою заходу було сприяння встановленню дружніх стосунків між дітьми; пробудження у дітей любові, доброти та вдячності Богу за життя.
Кожна вікова група приймала участь, веселих та щасливих іменинників вітали однолітки. Узявшись за ручки у дружньому колі, дітки вели веселий хоровод, грали в ігри та конкурси: «Впіймай кульку», «Хто швидше», «Так чи ні» та інші.
Капелан Вадим Костянтинович, розповів історію з Біблії про чоловіка по імені Метушалах, який відсвяткував найбільше днів народжень, проживши 969 років. Дітки в молитві подякували Богу за своє щасливе дитинство.
На завершення свята всі малята, включаючи й іменинників, отримали в подарунок різнокольорові повітряні кульки та подарунки.
Нехай Господь поблагословить тебе, і нехай Він тебе стереже! Нехай Господь засяє на тебе лицем Своїм, і нехай буде милостивий до тебе! Нехай Господь зверне на тебе лице Своє, і хай дасть тобі мир!
Біблія, Числа 6:24-26

Яна Козій

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *