Рада Вас вітати на нашій сторінці!

Християнська адвентистська гімназія “ОАЗИС НАДІЇ” – це дружня команда, яка вважає своєю місією виховання дітей в середовищі академічної майстерності та духовної атмосфери. Ми працюємо над всебічним розвитком дитячої особистості. Знаходимо баланс між традиційністю і інноваціями. Вважаємо своєю метою надання дітям сучасної, практичної і духовної освіти. Якщо описати цілі  ХАГ “ОАЗИС НАДІЇ” в трьох словах – це знання, віра, служіння.

Видатний англійський державний діяч Джордж Галіфакс говорив: “Освіта – це те, що залишається, коли ми вже забули все, чого нас навчили”. Ми працюємо над тим, що потрібно людині протягом всього життя. Наймудріша людина, цар Соломон писав в книзі Приповістей: “Привчай юнака до дороги його, і він, як постаріється, не уступиться з неї”.

Отже, Христос – наша центральна увага. Освіта, що сприяє успіху та збагаченню життя – наша мета. Взаємодія, що підтримує віру, цілісність і людяність – наша щоденна робота. Відповідальність за себе, наших сусідів і наш світ – наше служіння.

Воробйова Олена Валерівна