Ось і настало свято Зими в садочку ХАГ «ОАЗИС НАДІЇ»

Новий рік – найулюбленіше свято дітвори. Напередодні всіх завжди охоплює дивне відчуття, що неодмінно має статися щось радісне та чудове.

В групах святкова атмосфера, всі готуються до свята Зими.

У нашому дитячому садку розпочалися новорічні свята для малят. На святкових ранках всі занурюються у казку. Малята розповідали віршики, грали в ігри, співали пісень, приймали участь у конкурсах. Це завжди дуже цікаво та весело дошкільнятам. Веселий сміх, оплески, музика лунали із святково прикрашеної зали.
Діти із захопленням слухали історію, розповідали вірші про народження Ісуса Христа.
Бо Дитя народилося нам, даний нам Син, і влада на раменах Його, і кликнуть ім’я Йому: Дивний Порадник, Бог сильний, Отець вічності, Князь миру. (Біблія, Ісая 9:6)

Дорогі батьки, колеги, друзі ми всі вітаємо Вас з наступаючим Новим роком! Нехай цей рік принесе нам багато щастя, посмішок, світла та тепла. Нехай він буде сповнений яскравими барвами, приємними враженнями та радісними подіями.

Нехай Господь поблагословить тебе, і нехай Він тебе стереже! Нехай Господь засяє на тебе лицем Своїм, і нехай буде милостивий до тебе! Нехай Господь зверне на тебе лице Своє, і хай дасть тобі мир! (Біблія, Числа,6:24-26)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *