Чи трапляються чудеса? Безперечно! За 3 роки служіння в «ОАЗИСІ НАДІЇ» я в цьому твердо переконався. Бог постійно вчить мене довіряти Йому і робити «кроки віри». Маючи 8 класів, ми зіштовхнулися з проблемою нестачі вільних приміщень. Дуже боляче і неприємно відмовляти діткам, які хочуть у нас навчатися, аргументуючи це відсутнісю квадратних метрів. Саме тоді ми й почали мріяти про розширення і новий корпус школи. Це, на жаль, не вирішить всі питання, але дозволить нам мати повноцінних 11 класів, а також забезпечить такими необхідними кабінетами інформатики та трудового навчання. Не просто було переконати Раду Засновника, члени якої реально дивилися на речі, прораховуючи «космічні» суми нашої мрії. Для мене «крок віри» Засновника – це було перше чудо. Ми підписали договір на створення проектної документації, не маючи коштів навіть на сам проект, не говорячи вже про будівництво. Друге чудо – це візит до нашої гімназії представників найвищих рівнів Церкви АСД і виділення досить великої суми на початок будівництва. Нещодавно, після тривалих пошуків і обговорень, ми підписали договір з генпідрядником. Тому з дня на день, щойно ми отримаємо дозвіл, розпочнеться масштабне довгоочікуване будівництво. Ми плануємо побудувати 3 поверх, який дозволить нам мати просторіші класи, де будуть вільно розміщуватися 16 – 18 учнів. З однієї сторони, будівля буде примикати до вже існуючої школи, а з іншої – до садочку.

Нульовий поверх (підвальне приміщення) – місце, де розташовані господарчі та технічні кімнати, а також кабінети трудового навчання з усім необхідним обладнанням. Ось так виглядає  план нульового поверху:

На першому поверсі ми плануємо розширити кухню та мати ще одну їдальню. Тут розмістяться 3 класи та спальня однієї з груп садочку, яка на даний час повністю демонтована.

Другий поверх буде мати 5 класів, а на третьому буде знаходитися 3 класні кімнати, учительська та кабінет директора.

Корпус також матиме спеціальний ліфт для людей з обмеженими можливостями.

На мою думку, основний недолік нового корпусу – це відсутність спортзалу. Але я вірю, що і цю мрію працівників та учнів гімназії добрий Бог втілить у життя в свій час.

Станом на сьогодні, завдяки всесвітній Церкві АСД,  ми маємо приблизно третину потрібної для будівництва корпусу суми. Це дозволить нам побудувати підвальне приміщення та 1-2 поверхи. Потім ми будемо змушені зупинити будівництво і чекати наступного чуда. Але щось мені підказує, що чекати довго нам не доведеться. Впевнений, що наш небесний Батько поведе нас далі, зміцнюючи у вірі та в переконанні, що ми рухаємося в правильному напрямку. Тому продовжуємо молитися в очікуванні нових чудес!

« Коли дому Господь не будує, даремно працюють його будівничі при ньому! Коли міста Господь не пильнує, даремно сторожа чуває!» Псалми 127:1

Чи трапляються чудеса? Безперечно! За 3 роки служіння в «ОАЗИСІ НАДІЇ» я в цьому твердо переконався…


Каганюк М. М.